Porozmawiajmy - aranżacja biurka sprzyjająca produktywności

Czy uważasz, że można tak ustawić biurko, aby było bardziej produktywne? Według ciekawej infografiki, którą znaleźliśmy na stronie Huffington Postjest to całkowicie możliwe!

Co sądzisz o przedstawionych sugestiach? Najbardziej kontrowersyjna jest chyba ta dotycząca nieporządku na biurku, który sprzyja kreatywnemu umysłowi. Większość ludzi preferuje uporządkowane biurko, które zwiększa produktywność, ale może to zależy od typu osobowości danej osoby?

Wykazano, że otaczanie się kolorem zielonym, a nawet niebieskim, poprawia nastrój i uspokaja oraz pomaga być bardziej kreatywnym, a rośliny w miejscu pracy doskonale redukują stres. Wszyscy wiemy, że powinniśmy prawidłowo siedzieć przy biurku, niezależnie od tego, czy jest to szklane biurko, czy inny rodzaj biurka!

Czy na biurku masz zdjęcia bliskich osób? Jak wynika z infografiki, może to pomóc w zmniejszeniu stresu i negatywnych myśli - warto spróbować!

Niezależnie od sposobu ustawienia biurka, ważne jest, aby zapewnić odpowiednią ilość wolnego miejsca. Jeżeli jesteś gotowy na modernizację swojego biura, zapoznaj się z ofertą mebli biurowych w Wielkiej Brytanii, ale ważne jest, aby określić właściwy typ dla każdego pracownika. A co z biurkami z regulacją wysokości? Wiele osób korzysta ze zwykłych biurek, ale obecnie dostępnych jest również wiele różnych rodzajów biurek szklanych, które można wybrać.

Czy masz inne pomysły na efektywne ustawienie biurka? Napisz do nas na naszym Twitterze i daj nam znać.

Story Page