Znaczenie zadowolonych pracowników

Szczęśliwy pracownik to wydajny pracownik, zgodzisz się z tym?

Wydaje się, że tak właśnie jest, a zapewnienie pracownikom uśmiechu na twarzy ma o wiele więcej zalet niż nie zwracanie uwagi na ich samopoczucie.

Zapewnienie pracownikom mebli najlepiej dostosowanych do ich potrzeb oraz stworzenie komfortowego i przyjaznego środowiska pracy jest jedną z podstaw szczęścia pracowników. Jako minimum powinieneś wybrać ergonomiczne krzesła, które zapewnią zdrowie i wygodę, ale warto rozważyć także wiele innych opcji.

Co powiesz na biurka z regulacją wysokości, aby zachęcić pracowników do aktywnej pracy? Naprzemienne wykonywanie pracy siedzącej i stojącej jest bardzo korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a także pobudza mózg do działania. Można również rozważyć zastosowanie mebli wielofunkcyjnych, aby pracownicy mieli przestrzeń i swobodę korzystania z czegokolwiek, co jest im potrzebne do wykonania zadania.

Jeśli potrzebujesz dowodów na poparcie tych pomysłów, sprawdź tę infografikę, która przedstawia dowody dotyczące zadowolonych pracowników i wydajności.

Źródło: www.market-inspector.co.uk/blog/2018/03/happiness-in-the-workplace-in-the-uk

Mówiąc prościej, fakt, że szczęśliwi pracownicy są o 12% bardziej produktywni niż inni i znacznie rzadziej chorują, jest czymś, na co powinieneś zwrócić uwagę. Nadszedł czas, aby Twoje biuro stało się szczęśliwym miejscem!

Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Story Page