Wpływ roślin na recepcję biura

Jeśli chodzi o zrobienie najlepszego pierwszego wrażenia, to nie da się pokonać odrobiny natury!

Matka Natura jest pod ręką, aby pomóc Ci stworzyć najlepsze środowisko dla Twoich gości. Wszyscy wiemy, że siedzenie w ciemnej i nieciekawej recepcji, czekając na wizytę, nie jest przyjemne. Jeśli jednak uda Ci się stworzyć wygodną, relaksującą i przyjemną recepcję, Twoi goście będą spokojniejsi, mniej zestresowani i bardziej skłonni do pozytywnego postrzegania Twojej firmy.

Mając to na uwadze, czy kiedykolwiek myślałeś o dodaniu kilku roślin do swojej przestrzeni? Pop of green może być wszystko, czego potrzebujesz, aby rozjaśnić przestrzeń i dać, że spokojny i chłodny czuć do komercyjnego recepcji.

Rośliny mają fantastyczny wpływ na każdy obszar, w którym się znajdują:

  • Pomagają zmniejszyć stres i niepokój
  • Zwiększają produktywność
  • Tworzą atrakcyjne i uspokajające środowisko
  • Oczyszczają powietrze
  • Pochłaniają hałas
  • Wyglądać stylowo

To wszystko są najważniejsze punkty, jeśli chodzi o stworzenie fantastycznej recepcji, która zrobi wrażenie na odwiedzających. Oczywiście należy również dowiedzieć się, jak utrzymać recepcję z roślinami, a to oznacza regularne podlewanie, przycinanie martwych liści i upewnienie się, że nie są one umieszczone w miejscach, w których mogłyby stanowić zagrożenie.

Biophilic office design od dawna jest w modzie, a to ze względu na dodatkowe korzyści dla zdrowia i produktywności, które naturalne elementy wnoszą do przestrzeni. Nie ma powodu, dla którego nie można skorzystać z tych samych rzeczy również w obszarze recepcji.

Oczywiście istnieje niezliczona ilość rodzajów roślin, z których można wybierać i ważne jest, aby wybrać najlepszą dla danej przestrzeni. Zrób badania i jeśli to konieczne, porozmawiaj z profesjonalistą w centrum ogrodniczym, aby uzyskać dodatkowe porady.

Dodanie roślin do recepcji sprawi, że przestrzeń będzie bardziej przyjemnym miejscem dla recepcjonisty, który będzie siedział na swoim krześle przez cały dzień. Wystarczy odrobina zieleni, aby stworzyć mniej stresujące, bardziej inspirujące i wygodniejsze środowisko do pracy, a jednocześnie pomóc gościom poczuć się bardziej swobodnie.

Story Page