Porozmawiajmy - czy kolor naprawdę może wpływać na nastrój?

Ciągle słyszymy, że kolory mogą wpływać na nastrój, ale czy to prawda? Czy prosty kolor może naprawdę zrewolucjonizować Twój dzień i sprawić, że będziesz bardziej produktywny i radosny?

Okazuje się, że tak!

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, w jaki sposób kolory mogą wpływać na nastrój i emocje.

Co sądzisz o przedstawionych tam twierdzeniach? Z pewnością daje to do myślenia w kwestii wnętrz biurowych i dekorowania przestrzeni biurowej! W filmie wspomina się, że kolor zielony jest doskonałym wyborem do stworzenia spokojnej przestrzeni, i chociaż podaje się przykład odnoszący się do przestrzeni do ćwiczeń, np. siłowni, to to samo można powiedzieć o biurze. Zielony kolor sprawia, że jesteś bardziej czujny i mniej zmęczony, a także powoduje mniej zaburzeń nastroju. Z drugiej strony, odcienie szarości są kojarzone z obniżonym nastrojem.

Być może zależy to od tego, w jaki sposób połączysz wystrój biura z kolorem ścian?

Na przykład, możesz rozważyć różne kolory mebli biurowych, które będą kontrastować z kolorem ścian. Sprawdź ofertę dostawców mebli biurowych w Wielkiej Brytanii, którzy oferują szeroką gamę różnokolorowych stołów, krzeseł i biurek. Pomoże Ci to stworzyć kolorową, ale kreatywną przestrzeń.

Kolejną interesującą kwestią jest użycie koloru czerwonego. Najwyraźniej reagujemy ostrożniej na osoby ubrane na czerwono!

Co o tym wszystkim sądzisz? Czy w przeszłości przywiązywałeś dużą wagę do kolorów podczas zmiany wystroju swojego biura? Może nadszedł już czas! Napisz do nas na Facebooku i daj nam znać, co o tym myślisz.

Story Page