Czy wspólne biuro może być naprawdę produktywnym miejscem?

Biura współdzielone to świetna opcja dla początkujących firm oraz tych, które potrzebują tymczasowej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Biuro dzielone oznacza zasadniczo, że wynajmujesz miejsce w dużym biurze o otwartym planie, jednak Czasami w takich pomieszczeniach znajdują się również mniejsze, indywidualne biura. Oznacza to, że będziesz sąsiadować i pracować bardzo blisko z innymi małymi firmami.

Nie jest to opcja, która sprawdzi się w przypadku każdej firmy, ale jest to dobry pomysł jako rozwiązanie awaryjne, jeśli Twoje obecne biuro przechodzi remont lub jeśli dopiero zaczynasz działalność i nie udało Ci się znaleźć większej przestrzeni biurowej, którą mógłbyś nazwać swoją własną. W krótkim okresie czasu może to być duża oszczędność pieniędzy, a ponadto można skorzystać z wynajętych mebli biurowych, jeśli naprawdę chcesz zatrzymać gotówkę w kieszeni!

W niektórych pomieszczeniach znajdują się już meble, z których można korzystać w ramach umowy z właścicielem budynku, ale niektóre są puste i wymagają przyniesienia własnych krzeseł biurowych i innych mebli. Jest to coś, o czym musisz pamiętać, jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z wspólnej przestrzeni biurowej.

Zapoznaj się z tym filmem, aby poznać kilka najbardziej prawdopodobnych zalet i wad wspólnych przestrzeni biurowych.

Wspólne biuro prawdopodobnie nie będzie długoterminowym rozwiązaniem dla większości firm, ale z pewnością jest to dobra opcja na krótki okres czasu. Mimo to, czy takie biuro może być naprawdę wydajne ze względu na hałas i ruch uliczny?

To naprawdę zależy od wielkości przestrzeni i sąsiadów. Możesz mieć małą firmę start-up którzy są bardzo cisi i w ogóle nie przeszkadzają. Z drugiej strony możesz mieć bardzo żywą, nastawioną na współpracę grupę, która mimo Twoich protestów jest dość głośna! Niestety, w tym przypadku wszystko sprowadza się do szczęścia. Nie masz pojęcia, jacy będą Twoi sąsiedzi, dopóki nie przyjrzysz się bliżej sytuacji, a jest to coś, co powinno wpłynąć na Twoją decyzję.

Jeśli znajdziesz wspólne biuro, które składa się z dużych przestrzeni, oddzielonych ścianami lub szkłem, jest to świetna opcja pod względem produktywności. Oznacza to, że będziesz mieć mniej Oznacza to, że pracownicy będą mniej rozpraszani i mniej hałasowani, co pozwoli im się skoncentrować i skupić na wykonywanym zadaniu. Można również sprawdzić, czy czy dana przestrzeń Można również sprawdzić, czy w danym miejscu znajduje się wydzielona sala konferencyjna lub przestrzeń do współpracy, z której można korzystać, gdy zachodzi potrzeba zebrania wszystkich osób w celu przeprowadzenia grupowych dyskusji. Prawdopodobnie będziesz musiał zarezerwować czas z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że nie nadepniesz na palce nikomu, kto chce skorzystać z przestrzeni, ale jest to dość łatwy proces.

We współdzielonych przestrzeniach biurowych raczej nie znajdziesz drogich biurek i wysokiej klasy i wysokiej klasy mebli, ale pozwolą Ci funkcjonować podczas tymczasowego okresu zmiany lokalizacji. Niewiele jest firm, które decydują się na długoterminową współpracę we wspólnych biurach, ale nie oznacza to, że nie znajdziesz takiej, która to robi. Wydajność zależy tak naprawdę od samej przestrzeni, a rozglądając się za potencjalnymi lokalizacjami, należy je najpierw odwiedzić i zadać pytania, zanim podejmie się decyzję. Dopiero wtedy można stwierdzić, czy dana przestrzeń będzie dla firmy wydajną opcją do pracy. z.

Podsumujmy więc. Czy wspólna przestrzeń biurowa może być naprawdę produktywna? Tak, ale trzeba postępować ostrożnie i wybrać przestrzeń, która ma wbudowane narzędzia ochrony prywatności. Jeśli uda Ci się to osiągnąć, przekonasz się, że wspólne biura to świetny sposób na zaoszczędzenie kosztów w krótkim okresie czasu, co pozwoli Ci na dokończenie remontu obecnego biura lub znalezienie przestrzeni, która będzie pasować do Twoich potrzeb w przyszłości.

Story Page