Czy praca w domu jest poufna?

Istnieje wiele rzeczy, które musisz myśleć o tym, kiedy patrzysz na pomysły projektowania biura domowego i poruszanie się w kierunku idei pracy z domu albo w pełnym wymiarze czasu lub w niepełnym wymiarze czasu.

Po pierwsze, potrzebujesz domowego biura, które jest wygodne i wspierające. Musisz kupić odpowiednie rodzaje mebli biurowych dla swoich potrzeb, a także sprawdzić, czy masz wysokiej jakości połączenie internetowe, aby pomóc Ci pozostać w kontakcie z biurem przez cały czas. To są podstawy.

Musisz również upewnić się, że praca w domu jest dla Ciebie. Jeśli nie jesteś w stanie uniknąć rozproszenia uwagi i zmotywować się na co dzień, przekonasz się, że poziom Twojej produktywności spadnie, gdy przejdziesz z pracy w nowoczesnym biurze do pracy we własnym domu.

Ta metoda pracy nie jest dla wszystkich, ale dla tych, którym odpowiada, jest to bardzo produktywny i zdrowy sposób pracy. Posiadanie lepszej równowagi między domem i pracą a życiem prywatnym jest z pewnością czymś, do czego każdy powinien dążyć, po wszystkim!

Sprawdź tę infografikę, która mówi o zaletach i wadach pracy w domu, aby pomóc Ci podjąć osobistą decyzję.

Źródło - https://www.vettedopps.com/pros-cons-working-home/

Kolejną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest poufność.

Nawet jeśli praca, którą wykonujesz, nie jest szczególnie wrażliwa, nadal musisz zapewnić, że każda praca, którą wykonujesz w swoim domowym biurze, jest utrzymywana jako prywatna i poufna. Problem z pracą w domu w ten sposób jest, że masz wiele osób odwiedzających swój dom; przyjaciele, członkowie rodziny, dzieci, przyjaciele dzieci, lista idzie dalej! Z tego powodu musisz być pewien, że trzymasz papiery i inne informacje zamknięte i poza zasięgiem wzroku.

Innym plusem skupienia się na tym aspekcie jest to, że będziesz w stanie znaleźć wszystko, czego szukasz o wiele łatwiej, co sprawi, że będziesz bardziej zorganizowany i bardziej produktywny. Jest to z pewnością duża wskazówka, jak być produktywnym, gdy pracujesz w domu!

Jak więc możesz to zrobić?

Istnieją trzy główne sposoby:

  • Upewnienie się, że twój komputer jest chroniony hasłem
  • Korzystanie z metod przechowywania danych w chmurze
  • Znalezienie wysokiej jakości rozwiązań do przechowywania danych w biurze, które pasują do projektu domowego biura.

Większość ludzi używa kombinację wszystkie trzy, i są całkiem łatwi wdrażać.

Większość ludzi już ma hasło na swoim komputerze i jeśli ty już nie masz, to jest dość łatwe do ustawienia. Można również znaleźć wiele różnych opcji dla Chmura przechowywania tych dni, takich jak Apple's Cloud, Google Drive lub DropBox, aby wymienić tylko kilka. Przechowując swoją pracę w chmurze, możesz być pewien, że jest ona bezpieczna i że nikt nie będzie miał do niej dostępu, kto nie powinien. Zmniejsza to również szanse utraty czegokolwiek ważnych, a co za tym idzie, że będziesz musiał wrócić i powtórzyć pracę.

Istnieje wiele biurowych szafek do przechowywania, które pasują w Domowy biurowy projekt te dni. Ty mogłeś iść dla półek lub regał I mieć colourful pudełkowych plików siedzących tam, lub ty mogłeś iść dla zamykającego drewnianego składowego gabinetu. Tam są jaskrawo kolorowi filing gabinety rozważać jeżeli ty wolisz coś trochę więcej nowożytny i dopasowywać w funky biurowej meble kategorii.

Na pewno istnieją obawy dotyczące poufności w domu Praca w domu, ale mogą one zostać zminimalizowane przez myślenie z wyprzedzeniem i wprowadzenie w życie środków, które zapewniają, że każda praca, którą wykonujesz i wszelkie papiery lub dokumenty, które musisz zachować z tobą, są przechowywane z dala od wścibskich oczu. Wprowadzając je przed rozpoczęciem pracy w domu, można mieć pewność, że będzie to dobry początek.

Story Page